Maitinimo blokai (PSU) | 930W FSP Fortron FSP930-20REB
Prekės kodas: #1495658
Aprašymas
"FSP FSP930-20REB. Total power: 930 W, AC input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Cabling type: Non-Modular. Purpose: PC/Server, Power supply unit (PSU) form factor: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold. Product colour: Black, Cooling type: Active, Fan diameter: 4 cm. Cables included: CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA"\n