Prekių pristatymas

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

 

Apsipirkus mūsų internetinėje parduotuvėje www.binoma.lt prekes pristatysime jums patogiausiu būdu:

1.      Prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėse;

2.      Prekes galime jums pristatyti jūsų nurodytu adresu;

3.      Prekes galime išsiųsti į jūsų pasirinkta Omnivo paštomatą.

 

Prekių atsiėmimas mūsų parduotuvės

Nemokamai prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėse. Parduotuvių sąrašą rasite čia https://binoma.lt/page/parduotuves .

Didelio svorių ar didelių gabaritų siuntos gali būti apmokestinamos papildomais mokesčiais apie kuriuo mes jus informuosime dar prieš pradedant vykdyti jūsų užsakymą.

 

Prekių pristatymas jūsų nurodytu adresu

Prieš patvirtindami užsakymą nurodykite kokiu adresu norite gauti prekes ir mūsų iškviestas kurjeris jums pristatys jūsų įsigytas prekes.

Prekių pristatymo kaina 3,99 Eur.

Už papildomą mokestį prekės gali būti pristatytos ir į Kuršių Neriją, taip pat galite užsisakyti ir papildomas paslaugas:

·         Prekių pristatymas savaitgali;

·         Siuntos užnešimas;

·         Žymėjimą – atsargiai dūžta;

·         Siuntos draudimą;

·         Apmokėjimas už prekes grynais pinigais kurjeriui.

Didelio svorių ar didelių gabaritų siuntos gali būti apmokestinamos papildomais mokesčiais apie kuriuo mes jus informuosime dar prieš pradedant vykdyti jūsų užsakymą.

Prieš atvykstant kurjeriui jūsų nurodytu adresu jis su jumis susisieks, todėl labai svarbu užsakant prekes teisingai nurodyti savo telefono numerį.

Svarbu

Priimdami prekes, patikrinkite siuntos būklę ir pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, prekių komplektacijos ar kiekio neatitikimus, būtinai pažymėkite tai siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, surašykite laisvos formos siuntos ir prekės pažeidimo/neatitikimų aktą ir esant galimybei nufotografuokite surašytus pažeidimus.  Jei prie siuntos pristatymo dokumentų nebus jokių jūsų pastabų bus laikoma, kad jūs jokių pretenzijų neturite ir užsakymas atliktas laiku, visos prekės pristatytos, jokių pažeidimų nėra.

 

Prekių pristatymas per Omniva paštomatus

Norėdami atsiimti prekes jums patogiu metu ir už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prieš patvirtindami savo užsakymą pasirinkite prekių pristatymą per Omniva paštomatus ir jums artimiausia paštomato adresą. Omniva paštomatai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku. Informaciją apie atvykusias prekes į Omnivo paštomatą ir durelių atrakinimo kodą gausite SMS žinute, todėl labai svarbu užsakant prekes teisingai nurodyti savo telefono numerį.

Nevarkite ir nesvarstykite ar jūsų užsakyta prekė tilps į Omnivo paštomatą, jei kas nors bus ne taip mes su jumis susisieksime ir aptarsime kaip galime pristatyti jūsų įsigytas prekes.

 

Visiškai nesvarbu kokių klausimų jums kylą dėl prekių pristatymo, visada galite susisiekti su mumis telefonu +37060055111 arba elektroniniu paštu info@binoma.lt .