Atsiskaitymo būdai

 

ATSISKAITYMO BŪDAI ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE  WWW.BINOMA.LT

 

Internetinėje parduotuvėje www.binoma.lt galite atsiskaityti jums patogiausiu būdu:

1.      Bankiniu pavedimu

2.      Elektronine bankininkyste

3.      Grynais pinigais

 

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį, taip mums bus lengviau nustatyti už kurį užsakymą jūs sumokėjote. Informaciją su užsakymo numeriu, užsakytas prekes, prekių kaina bei mūsų sąskaitos numerį, kur reikia pervesti pinigus gausite elektroniniu paštu iškarto kai patvirtinsite savo užsakymą.

 

Atsiskaitymas per elektroninę bankininkyste

Už prekes galite apmokėti ir pasinaudoję elektroninę bankininkyste. Užsakydami savo prekes ir pasiekę punktą „Apmokėjimas“ pasirinkite mokėjimą per „Paysera (Elektroninė bankininkystė)“. Jūsų būsite nukreiptas į Paysera mokėjimų surinkimo puslapį, ten pasirinksite savo banką ir prisijungę apmokėsite už prekes. Mokėjimas jums bus suformuotas automatiškai ir reikės tik patvirtinti mokėjimą. Kai atliksite mokėjimą būsite sugražinti į mūsų svetainę www.binoma.lt. Tokiu būdų apmokėjus už prekes jūsų užsakymas bus įvykdytas žymiai greičiau, nes pinigai mus pasieks per kelias minutes ir mes galėsime nedelsdami imtis darbų, kad jūsų užsakytos prekės jus pasiektų kuo greičiau.

 

Atsiskaitymas grynais pinigais

Už prekes galite apmokėti ir grynais pinigais atsiimdami savo užsakymą Binoma.lt parduotuvėse arba iš kurjerio. Jums reikia tik prieš patvirtinant užsakymą pažymėti, kad už prekes mokėsite grynais pinigais. Labai svarbu, kad mokėdami kurjeriui turėtumėte lygiai tiek girnų pinigų kiek nurodyta jūsų užsakyme.

Apmokėti grynais galima tik už tuos užsakymus , kurių vertė nedidesnė nei 250 Eur.