Monitoriai | Philips 68,5cm (27,0") 27B2N3500JH 16:09 2xHDMI+DP+USB IPS
Prekės kodas: #1794157
Aprašymas
"Philips 27B2N3500JH. Display diagonal: 68.6 cm (27""), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black"\n"Speed through daily tasks in comfort with this monitor's SoftBlue technology and 120Hz refresh rate. Productivity-enhancing features like USB-C and adjustable webcam with Windows Hello deliver the performance and convenience you expect."