Kompiuterių Korpuso | Neomounts Universeller PC-Halter 30KG CPU-D200BLACK
Prekės kodas: #1356423
Garantija: 24 mėn.
Aprašymas
"Neomounts CPU-D200BLACK CPU holder - max 30 kg - universal. Type: Desk-mounted CPU holder, Maximum weight capacity: 30 kg, Product colour: Black. Width: 230 mm, Width adjustment range: 130 - 230 mm, Height: 540 mm. Master (outer) case width: 370 mm, Master (outer) case length: 200 mm, Master (outer) case height: 420 mm. Net weight of outer carton: 8.7 kg, Gross weight of outer carton: 9.2 kg, Height (cm) outer carton: 42 cm"\n"This Neomounts CPU mount, model CPU-D200BLACK, allows you to mount a computer under a desk. A CPU mount creates a need and clean desk because its stored under the desk and doesn't use any valuable desk space. Increase the lifetime of your CPU due to reduction intake dust and dirt from floors. Keep the workplace clean without computers on the floor.