Operatyvioji Atmintis (RAM) | 3200 16GB Innovation IT CL16-20-20 1.35V LD 8-Chip
Prekės kodas: #1327561
Aprašymas
"Innovation IT 3200 16GB CL16-20-20 1.35V LD 8-Chip. Internal memory: 16 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 16 GB, Internal memory type: DDR4, Memory clock speed: 3200 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 16"\n